ХРЕМАТОНІМИ ХХІ СТ.: ВЛАСНІ НАЗВИ ЮВЕЛІРНИХ ПРИКРАС
DOI:
https://doi.org/10.18524/2410-3373.2017.20.133864Ключові слова:
хрематонім, ювеліронімАнотація
В статті розглядаються власні назви унікальних предметів – хрематонімів. Власні назви унікальних предметів існують для того, щоб створювати фон для людини та її життя, виокремлюючи окремі деталі, відображаючи процес її мислення, захоплень, звичаїв та спостережень; зображують об’єктивну дійсність; розкривають внутрішній світ мовця, його творчу індивідуальність. Метою статті є аналіз існуючих найуживаніших англійських назв дорогоцінного каміння та прикрас, що вироблені з такого каміння, і їх систематизація на групи та підгрупи. Об’єктом нашої розвідки є онімний простір англійської мови, предметом — англомовні хрематоніми. В роботі були використані описовий метод та метод систематизації. Практична цінність роботи полягає в новому ракурсі дослідження хрематонімної проблеми.Посилання
Tkachenko G. V. (2012) English Chrematonyms as Cognitive Ligvistic Phenomena: Thesis, Odesa, 236 p.
Torchyns’kyj M. M. (2008) The Structure of Onym Space of the Ukrainian Language / Torchyns’kyj M. M. — Khmel’nyts’kyj : Avist,. — 548 p.
Enciclopeadia of Jewelry [Online]: http://www.jewency.ru/useful/jewclass.
##submission.downloads##
Опубліковано
2018-06-16
Номер
Розділ
СТАТТІ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Записки з ономастики
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій.